Klinika Malina-med

MALIN-LOVE NOVOŚCI ! MALIN-LOVE NOVOŚCI !
Sezon na maliny i jednocześnie sezon urlopowy w pełni, a pogoda nas nie rozpieszcza? Jakieś nieidealne mamy to lato, ale za to my bez przeszkód możemy dążyć do doskonałości. Jeśli mimo urlopu nie czujecie się zrelaksowane i wypoczęte zapraszamy do nas, Malina zawsze humor poprawi  😀
W wakacje też nie składamy broni i ciężko pracujemy w imię Waszego doskonałego samopoczucia. Walczymy z przeciwnościami, a w obecnym sezonie urlopowym stawiamy na poprawę owalu twarzy.
Jak wiemy grawitacja i nadprodukcja komórek tłuszczowych nie pomagają nam w świeżym i zadbanym wyglądzie, a policzki i podbródek stają się newralgicznymi obszarami twarzy?.
Ale my mamy oręż w ręku, którym możemy zniwelować te niedoskonałości! Jest to łączony zabieg urządzeniem o nazwie V8-shape. Wykonujemy go po ekskluzywnym rytuale na bazie kosmetyków marki Babor, jako skuteczniejszą odmianę masażu twarzy. Stosujemy tu urządzenie z odpowiednią głowicą, którą pracujemy na newralgicznych partiach.
Zabieg jest przyjemny, cichy, głowica delikatnie zasysa tkankę, pracując jak dłonie profesjonalnego masażysty. Urządzenie posiada podczerwień, fale radiowe i próżnię (vacuum). Każda z technologii ma inne zastosowanie: vacuum zasysa skórę stymulując krążenie krwi i limfy przyspieszając metabolizm komórkowy, co pomaga usunąć komórki tłuszczowe i toksyny. Fale radiowe mają za zadanie zagęścić strukturę tkanek dzięki ciepłu, które jest wytwarzane, a to z kolei dotlenienia, odżywia i wspiera ukrwienie tkanek. Podczerwień natomiast zwiększa liczbę włókien kolagenowych i elastycznych.
Drogie Panie, ale aby zobaczyć efekty, należy wykonać serię powyższych zabiegów, o tym pamiętajmy.
MALINOVA NOVOŚĆ! PAKIET ?(Nie)idealne lato=> doskonały owal twarzy?
Nieinwazyjne zabiegi modelujące niedoskonałości kształtu twarzy: Rytuał Babor Complex C z masażem V8-shape Wskazane 6 zabiegów raz na 2.tygodnie.
CENA STANDARD ZA PAKIET 1920 zł, CENA PROMO 1190 zł
Zachęcamy do kontaktu: 22-755-15-02, odpowiemy na wszystkie pytania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *