Misja Malina-med

Klinika Malina-med zdaje się być kliniką urody jakich wiele? ale to tylko pozory. Klinika wyróżnia się na tle innych salonów urody w Grodzisku. W naszym mieście i jego okolicach klinika uchodzi za renomowaną, wysoce wyspecjalizowaną placówkę. Specjaliści przyjmujący w naszych progach to fachowcy, jakim warto ufać? Kosmetolodzy i lekarze, terapeuta manualny, specjalista ds. laseroterapii, pracownicy recepcji są to osoby wykształcone i z doświadczeniem, znające się na swojej pracy. Każdy z nich wkłada serce w klinikę, jakiej jeszcze w Grodzisku nie było.. Bo Malina-med to nowe i świeże miejsce na ?urodowej? mapie Grodziska..

Misją naszej kliniki jest skuteczność. Więcej! To skuteczność niespotykana nigdzie indziej. Naszym celem jest wydobyć piękno z każdej kobiety? Piękno uskutecznić, wydobyć z czeluści naszych kompleksów, z otchłani niepewności, z głęboko zakorzenionego braku wiary w to, że po prostu jesteśmy piękne?

W Malina-med ocieplamy Wasze myślenie o sobie samej, odświeżamy wizerunek,  oswajamy kobiecość?. Zespół naszych specjalistów dokonuje spełnienia? oczekiwań, z jakimi przybywają do nas przedstawicielki kobiecego piękna? Bo przecież kobieta wie jak wesprzeć kobietę? kosmetolog  czy lekarz medycyny estetycznej  dojrzy nie tylko klientkę, ale żonę, dziewczynę, partnerkę, która chce się podobać nie tylko całemu światu, ale przede wszystkim sobie?

To tyle słowem wstępu Szanowne Panie. W kolejnych artykułach będziemy przybliżać Państwu naszą działalność i zespół? Zachęcamy do śledzenia naszego bloga?

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *