Regulamin pakietów

Witaj w Klinice Zdrowia i Urody ?Malina-Med? Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. T. Kościuszki 29, 05-825 Grodzisk Mazowiecki, NIP: 5291837164 (dalej nazywane „Malina-Med”). Chcielibyśmy Cię serdecznie przywitać i przedstawić nasz Regulamin korzystania z pakietów zabiegowych.

REGULAMIN KORZYSTANIA Z PAKIETÓW ZABIEGOWYCH

Data wejścia w życie: 01.09.2023 r.

1. Oferta Pakietów Zabiegowych

Malina-Med oferuje Pakiety zabiegowe w atrakcyjnych cenach, zgodnie z warunkami opisanymi w niniejszym Regulaminie.

2. Zawartość Pakietów Zabiegowych

Pakiet zabiegowy zawiera zestaw zabiegów kosmetologicznych lub medycznych o ściśle określonej wartości. Te zabiegi nie podlegają wymianie na inne usługi ani zwrotowi pieniędzy.

3. Ważność Pakietów Zabiegowych

Pakiety zabiegowe są ważne przez okres podany w załączniku: Tabela: Ważność Pakietów Zabiegowych, w kolumnie, Czas obowiązywania pakietu od daty zakupu. Załącznik dołączony do niniejszego regulaminu. Po tym okresie pakiet traci swoją ważność.

4. Okres obowiązywania Pakietów Zabiegowych

Pakiet zabiegowy dostępny jest do zakupienia w okresie podanym w załączniku: Tabela: Ważność Pakietów Zabiegowych, w kolumnie: Okres obowiązywania oferty. Załącznik dołączony do niniejszego regulaminu. Czas ważności zakupionego pakietu naliczany jest od dnia daty zakupu bez względu na czas obowiązywania oferty.

5. Ceny Zabiegów

Ceny zabiegów w ramach każdego pakietu są ustalane na podstawie naszego cennika i nie łączą się z innymi promocjami. Cyklicznie oferujemy promocje i rabaty na nasze zabiegi, zawsze od ceny podstawowej.

6. Właściciel Pakietu

Pakiet zabiegowy jest wystawiany na imię i nazwisko osoby, na rzecz której jest zakupiony i nie może być udostępniany innej osobie. 

7. Wykorzystanie pakietu

Zgodnie z charakterem Pakietu zabiegowego, może on być wykorzystywany podczas jednej lub kilku wizyt. Specjalista w porozumieniu z Tobą, mają na uwadze Twoje bezpieczeństwo i indywidualne potrzeby, decyduje, ile wizyt będzie potrzebnych do wykonania planowanych zabiegów.

8. Rezerwacja Zabiegów

Aby skorzystać z Pakietu zabiegowego należy zarezerwować termin kontaktując się z nami:

  • w kalendarzu online
  • telefonicznie pod numerem 22 755 15 02
  • osobiście w recepcji Malina-Med pod adresem ul. 3 Maja 45, 05-825 Grodzisk Mazowiecki

9. Informowanie o Pakiecie

Podczas dokonywania rezerwacji, prosimy poinformować naszą recepcję, że planujesz rozliczyć zabieg na podstawie zakupionego wcześniej Pakietu zabiegowego.

10. Godziny Pracy

Zabiegi są wykonywane wyłącznie w godzinach pracy Malina-Med, zgodnie z informacjami dostępnymi na naszej stronie internetowej: http://malinamed.pl/.

11. Anulowanie Rezerwacji

Zgodnie z naszym Regulaminem, w przypadku braku anulacji rezerwacji telefonicznie (nie za pomocą SMS-a), mailowo lub osobiście na 24 godziny przed umówionym terminem, zabieg związany z Pakietem zostaje uznany za wykonany. To oznacza, że nie można zgłaszać roszczeń wobec Kliniki Zdrowia i Urody ?Malina-Med? Sp. z o.o. w tym zakresie.

12. Sytuacja losowa

W przypadku wystąpienia sytuacji losowej* i odpowiedniego jej udokumentowana, anulowanie rezerwacji i nieobecność podczas wizyty pakietowej może zostać uznana za niewykonaną. Odpowiedzialność za udokumentowanie i przedstawienie informacji o wystąpieniu sytuacji losowej spoczywa po stronie klienta. Po uznaniu informacji przez Malina-Med zostanie wyznaczony nowy termin wizyty pakietowej.

*sytuacja losowa to taka, która występuje niezależnie od woli klienta i uniemożliwia skorzystanie z usługi. Sytuacja musi być nieprzewidywalna, jednak możliwa. Czas i miejsce wystąpienia sytuacji losowej musi być ściśle związany z wykorzystywanym pakietem (terminem lub całością pakietu).

13. Punktualność

Jeśli zarezerwowałeś zabieg, przyjdź do Recepcji Malina-Med najpóźniej 5 minut przed umówionym terminem, abyśmy mogli dopełnić wszelkich formalności. W przypadku spóźnienia, zastrzegamy sobie prawo do skrócenia czasu zabiegu w zależności od opóźnienia.

14. Warunki Zdrowotne

Nasi pracownicy mają prawo odmówić wykonania zabiegu, jeśli uważają, że istnieją przeciwwskazania lub jeśli klient jest pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.

15. Akceptacja Regulaminu

Regulamin korzystania z pakietów zabiegowych stanowi integralną część Pakietów. Przy zakupie Pakietu oświadczasz, że zapoznałeś się z tym regulaminem i akceptujesz go w pełni.

16. Płatności

Wszystkie opłaty za Pakiet zabiegowy muszą być dokonane przed wykonaniem pierwszego zabiegu. Akceptujemy płatności gotówką i kartą.

17. Wybór Pracownika

Staramy się umówić Cię na zabieg u wybranego przez Ciebie pracownika, o ile to możliwe. Jednakże nie zawsze możemy zagwarantować termin u preferowanego pracownika, zwłaszcza jeśli dostępność terminów jest ograniczona. Prosimy o zrozumienie, że brak dostępności terminu u danego pracownika nie ma wpływu na ważność Pakietu zabiegowego.

18. Przeciwwskazania Medyczne

W przypadku wystąpienia przeciwwskazań medycznych do wykonania zabiegu w trakcie trwania Pakietu zabiegowego, dokonujemy wymiany zabiegu na inny, odpowiedni po konsultacji z naszym specjalistą.

Tabela: ?Ważność Pakietów Zabiegowych?

Nazwa pakietuCzas obowiązywania pakietu od daty zakupuOkres obowiązywania oferty
Endermologia w pakiecie czytaj więcej3 miesiąceoferta stała
Mezoterapia w pakiecie czytaj więcej6 miesięcy01.10.2023 – 31.12.2023
NucleoRich PL – Zostań modelem Malina-Med2 miesiące01.10.2023 do wyczerpania zapasów

Dziękujemy, że wybrałeś Malina-Med. Cieszymy się, że możemy Cię obsłużyć, i życzymy udanych i relaksujących zabiegów!

Komentowanie jest wyłączone.