Zespół

sylwia-malinowska

dr n. hum. Sylwia Malinowska – laseroterapeuta, kosmetolog, pedagog, wykładowca; współwłaściciel Kliniki Malina-med

Ukończyła humanistyczne studia magisterskie na Uniwersytecie Łódzkim a następnie studia doktoranckie na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, których zwieńczeniem było uzyskanie tytułu doktora nauk humanistycznych z zakresu pedagogiki. Jednocześnie uzyskała uprawnienia do pracy w zawodzie kosmetyczki, a następnie ukończyła Podyplomowe Studium Kosmetologii na Politechnice Łódzkiej. Ponadto brała udział w licznych szkoleniach i kursach z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej. Stale poszerza swoją wiedzę poprzez aktywny udział w licznych konferencjach. Prowadzi również aktywną działalność naukową dotycząca zastosowania ultrasonografii wysokich częstotliwości w badaniach skóry. Jest współautorką kilkunastu prac naukowych poświęconych kosmetologii i med. estetycznej. W Klinice Zdrowia i Urody Malin-med specjalizuje się w zabiegach laserowych, tj. zamykanie naczynek oraz epilacje, wykonuje również USG skóry.


lek. Marta Erkiert-Kusiak

Absolwentka kierunku lekarskiego na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Po stażu podyplomowym w Szpitalu Zachodnim w Grodzisku Mazowieckim rozpoczęła specjalizację z anestezjologii. Obecnie pracuje w I Klinice Anestezjologii i Intensywnej Terapii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Od kilku lat interesuje się Medycyną Estetyczną i Medycyną Anti-aging, ukończyła studia podyplomowe „Medycyna Estetyczna” na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Uczestniczyła w wielu kursach z tego zakresu, między innymi z modelowania ust metodą na płasko, z technik podawania toksyny botulinowej, czy z laseroterapii. Niezmiernie cieszy się z zadowolenia swoich pacjentów z poprawy wyglądu i samopoczucia. Pracuje zgodnie z najnowszą wiedzą medyczną opartą na faktach (Evidence-Based Medicine – EBM). Po pracy lubi grać w tenisa i spędzać czas z rodziną.


dr n. med. Artur Szewczyk

Ukończył Wydział Wojskowo-Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Łodzi w 2011r. Specjalista chirurgii ogólnej, w trakcie specjalizacji z chirurgii plastycznej. Doświadczenie zdobywa pracując na Oddziale Klinicznym Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Leczenia Oparzeń Wojskowego Instytutu Medycznego- Państwowego Instytutu Badawczego w Warszawie, a wcześniej w Klinice Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej, Metabolicznej i Torakochirurgii tego samego Instytutu. Umiejętności chirurgiczne dodatkowo kształtował pracując w Centrum Urazowym i Szpitalnych Oddziałach Ratunkowych. W swojej praktyce zawodowej, uczestniczył w wielu krajowych i międzynarodowych kursach, konferencjach i szkoleniach z zakresu chirurgii plastycznej, ogólnej i medycyny estetycznej. Jest na bieżąco z publikacjami naukowymi. Publikuje własne prace w czasopismach krajowych i zagranicznych. Pierwsze kroki z medycyną estetyczną stawiał już w 2011r. W codziennej pracy rozwiązuje problemy z nadmierną wiotkością skóry oraz konturuje ciała. Wykonuje plastykę miejscowych zmian skórnych, blizn oraz oparzeń.


mgr Dominika Kramek- kosmetolog

Absolwentka kierunku Spa& Wellness w Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie. Specjalistka  w dziedzinie pielęgnacji problematycznej skóry twarzy oraz zabiegach anti-aging. Bogata praktyka zawodowa i liczne szkolenia na koncie to jej wizytówka, a ciepłe podejście i kontaktowość to jej domena. W drużynie Kliniki od 2014 r.


Katarzyna Łakoma-Gąska

Technik usług kosmetycznych z dwudziestoletnim stażem. Wieloletni współpracownik Instytutu Zdrowia i Urody Yonell na warszawskim Żoliborzu. Specjalizuje się w zabiegach anti age oraz skórach problematycznych. Wspaniałym dodatkiem do zabiegów liftingujących są masaże twarzy w wykonaniu naszej Kasi. Uwielbiana przez młodszą część naszych klientów, borykającą się z cerą trądzikową.

 


Joanna Żukowska

Joanna jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego (kierunek: chemia), a także dyplomowanym kosmetologiem ze specjalizacją z zakresu kosmetologii estetycznej. Z największą pasją wykonuje zarówno zabiegi na twarz, jak i ciało. Jej profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdego Klienta sprawiają, że atmosfera podczas zabiegu jest wyjątkowa. Najważniejsze dla niej jest, aby każdy Klient czuł się atrakcyjnie. Metamorfozy, które są efektem współpracy, są najlepszą motywacją do działania. Zapraszamy serdecznie na zabiegi pod jej wprawną ręką!


mgr Agnieszka Łukasik –  masażystka

Agnieszka Łukasik to dyplomowana masażystka I i II stopnia, w tym masaży egzotycznych i metod dalekowschodnich. Posiada studia zakończone specjalizacją z masaży i kinezyterapii na Akademii Medycznej oraz studia podyplomowe z Zarządzania Hotelami Wellness i SPA. Była członkiem Polskiego Stowarzyszenia SPA & Wellness. Przez wiele lat pracowała jako manager i masażysta w Day Spa autoryzowanym przez Dermikę. Posiada specjalizację w masażach dla kobiet w ciąży i rewitalizacji poporodowej. Tworzy masaże autorskie oraz procedury zabiegowe, do których wykorzystuj naturalne składniki prosto z łąk, mające poprawić jakość życia. Poza masażami klasycznymi ciała, karku i głowy, pleców oraz liftingu twarzy wykonuje masaże egzotyczne. m.in. balijski i afrykański.

Komentowanie jest wyłączone.