Czas na dietę

Klinika Malina-med zaprasza do dietetyka!

Dołączyła do naszego zespołu pani Magdalena Kaliszewska. I nie jest to dietetyk jakich wiele. Magda specjalizuje się nie tylko w dietach, jest także trenerem personalnym oraz instruktorem pilatesu. Czyli totalnie się wpisuje w nasz good look !

To na czym najbardziej jej zależy to pogłębianie naszej świadomości na temat możliwości zmiany trybu życia i żywienia.

Magdalena jest absolwentką Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie, specjalizuje się w leczeniu dietą takich dolegliwości jak: choroby autoimmunologiczne, niepłodność, alergie i …. dużo by wymieniać. Ponadto chętnie otacza opieką kobiety w ciąży i karmiące… Ma za sobą wiele kursów, cały czas się doszkala, a w najbliższym czasie podejmuje się kolejnych studiów, tym razem podyplomowych.

A tymczasem do naszej kliniki przyjeżdżają klienci Magdaleny nawet z Warszawy 😉 Zapraszamy serdecznie, ta grodziska pani dietetyk przyjmuje tylko u nas. Naprawdę warto oddać się w jej „ręce”…

Magdalena jest do Państwa dyspozycji w poniedziałki, wtorki, środy i piątki w godzinach 17:00-21:00, a także w co drugą sobotę 9:00-13:00. Konsultacje trwają 1,5 godziny.

Przykładowe ceny:

Analiza składu ciała 40 zł
Pierwsza Wizyta 140 zł
Kolejna Wizyta 110 zł
Jadłospis 7dni 150 zł

Ponadto pakiety rodzinne, a dla naszych klientek atrakcyjne rabaty. Pytajcie, zapisujcie się, jednym słowem dajcie sobie pomóc! Zrównoważona dieta, aktywność fizyczna oraz nasze autorskie pakiety zabiegowe gwarantują efekty!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *