Czas na dietę

Klinika Malina-med zaprasza do dietetyka!

Dołączyła do naszego zespołu pani Magdalena Kaliszewska. I nie jest to dietetyk jakich wiele. Magda specjalizuje się nie tylko w dietach, jest także trenerem personalnym oraz instruktorem pilatesu. Czyli totalnie się wpisuje w nasz good look !

To na czym najbardziej jej zależy to pogłębianie naszej świadomości na temat możliwości zmiany trybu życia i żywienia.

Magdalena jest absolwentką Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie, specjalizuje się w leczeniu dietą takich dolegliwości jak: choroby autoimmunologiczne, niepłodność, alergie i …. dużo by wymieniać. Ponadto chętnie otacza opieką kobiety w ciąży i karmiące… Ma za sobą wiele kursów, cały czas się doszkala, a w najbliższym czasie podejmuje się kolejnych studiów, tym razem podyplomowych.

A tymczasem do naszej kliniki przyjeżdżają klienci Magdaleny nawet z Warszawy 😉 Zapraszamy serdecznie, ta grodziska pani dietetyk przyjmuje tylko u nas. Naprawdę warto oddać się w jej „ręce”…

Magdalena jest do Państwa dyspozycji w poniedziałki, wtorki, środy i piątki w godzinach 17:00-21:00, a także w co drugą sobotę 9:00-13:00. Konsultacje trwają 1,5 godziny.

Przykładowe ceny:

Analiza składu ciała 40 zł
Pierwsza Wizyta 140 zł
Kolejna Wizyta 110 zł
Jadłospis 7dni 150 zł

Ponadto pakiety rodzinne, a dla naszych klientek atrakcyjne rabaty. Pytajcie, zapisujcie się, jednym słowem dajcie sobie pomóc! Zrównoważona dieta, aktywność fizyczna oraz nasze autorskie pakiety zabiegowe gwarantują efekty!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *