Zimowe zabiegi w Klinice Zdrowia Urody

Zima w pełni, za oknami biało, ale jakby tak pomysleć, to czasu na sezonowe zabiegi kosmetologiczne nie zostało aż tak dużo….4.miesiące to czas, w jakim możemy wykonać 5-6 zabiegów, co 3 tygodnie. Tyle bowiem wynosi przerwa pomiędzy kolejnymi zabiegami w serii.
Pakiety zabiegowe terapii kosmetologicznej zawierają od 4.do 6.zabiegów. Można oczywiście więcej, ale zazwyczaj po takiej ilości możemy zauważyć znaczącą poprawę stanu skóry.
Jakie zabiegi możemy wykonać w tym czasie w Klinice Malina-med?
Jako, że nowy rok to nowe postanowienia, możemy więc teraz zacząć zabiegi:
1. Zamykania naczynek na twarzy – można będzie przeżyć wakacje bez obaw o kolejne poszerzone naczynia i rumień powstały pod wpływem temparatury…
2. Do wakacji też uda nam się pozbyć naczynek na nogach i oczywiście usunąć laserowo zbęde owłosienie… Nogi będą się pięknie prezentować…
3. Polecamy również spotkania z dietetykiem – do lata mamy szansę zrzucić ok.10 kilo.
4. Przy odchudzaniu warto zadbać też o ujędrnienie – tu za pomocą urządzenia V-shape o 4 technologiach (dwubiegunowe RF – fale radiowe, laser bliskiej podczerwieni o długości fali 940 nm, masaż próżniowy oraz impulsowy masaż mechaniczny).
5. Wspomagamy się również zabiegami Arosha – są to bandaże ze składnikami aktywnymi, przy których cellulit nie ma szans!
6. Jeśli mówimy o ciele to nie zapominajmy o karboksyterapii – te zabiegi możemy wykonywac nawet 3 razy w tygodniu, a im więcej ich robimy, tym po pierwsze – są dużo tańsze (!), ale też i dużo skuteczniejsze!
7.Buzia – o niej zapominać nie możemy! A jak twarz, to i szyja plus dekolt, przecież nie opatulamy się przez cały rok szalikiem, a zadbana twarz przy wiotkiej szyi nic nam nie pomoże-tu trzeba działać całościowo! Zabiegi na twarz, szyję i dekolt to szeroki temat, o nich napiszemy więcej w kolejnym artykule 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *