Absolutny hit w depilacji laserowej już w Grodzisku!

Znany i… uznany na świecie laser diodowy najnowszej generacji „LIGHT SHEER DESIRE” tylko w „MALINA-MED”. Ten znakomity sprzęt jest już dostępny w naszej klinice. Dziś chcemy przybliżyć Państwu w skrócie jego działanie.

Oto najważniejsze informacje:

1. Działanie polega na zniszczeniu mieszka włosowego za pomocą światła laserowego. Przenikająca w głąb skóry wiązka energii jest pochłaniana przez melaninę (barwnik) i zamieniana na ciepło (następuje uszkodzenie macierzy włosa). Energia wytwarzana przez laser jest absolutnie bezpieczna dla człowieka. Światło lasera działa powierzchniowo, nie wpływając tym samym na funkcje organizmu.
2.W celu zapewnienia najwyższego stopnia bezpieczeństwa rączka została zaopatrzona w niepowtarzalny system chłodzenia ChillTip?, który chłodzi i chroni skórę podczas zabiegu oraz sprawia, że zabieg jest praktycznie bezbolesny. Temperatura szafirowej końcówki cały czas utrzymywana jest na poziomie około 4?C. Jest to znacznie wydajniejsze chłodzenie w porównaniu z rozwiązaniami stosowanymi w innych urządzeniach do depilacji (chłodzenie powietrzem, żelami itp.).
2.W większości przypadków po pięciu zabiegach następuje bardzo znacząca redukcja owłosienia. Przy pierwszym zabiegu zostaje usunięte ok. 20-30% włosów, po czterech zabiegach ok. 80%. Pozostałe to włosy jaśniejsze, delikatniejsze, niewidoczne.

PRZECIWWSKAZANIA:

ciąża,
cukrzyca, epilepsja (padaczka), bliznowce,
bielactwo, łuszczyca,
duża skłonność do przebarwień skóry,
przyjmowanie leków światłouczulających, retinoidów,
przyjmowanie leków obniżających krzepliwość krwi (antykoagulantów),
picie ziół (dziurawiec, nagietek ? należy zaprzestać spożywania na 2-3 tyg. przed zabiegiem),
stosowanie kremu z retinolem (należy zaprzestać stosowania na 3 tyg. przed zabiegiem),
świeża opalenizna (również solarium ? 5 tyg. oraz samoopalacze ? 2 tyg.),
depilacja woskiem i pęsetą (należy zaprzestać stosowania na 1 miesiąc przed zabiegiem),
peeling (należy zaprzestać stosowania na 1 tydzień przed zabiegiem),
kolor włosów (włosy siwe i rude nie reagują na światło lasera).

Czas wykonywania zabiegów jest krótszy niż przy innych typach urządzeń epilacyjnych. Średnio jest to 20 minut. Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej konsultacji i atrakcyjnych promocji przy depilacji kolejnych partii.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *