Nowości cz.2. SuperNOVA w klinice: DERMAPEN 4.0 ™

I znów Malina-med pionierem na lokalnym rynku branży usług beauty ! Medyczne urządzenie Dermapen 4.0 ™ do Mezoterapii MIKROigłowej (mikronakłuwanie) to zupełna nowość w Grodzisku i daleeeekiej okolicy (od Warszawy, aż po Łódź).

Jeśli ktoś śledzi nowinki kosmetyczne, wie, że to urządzenie służące… a jakże!… do odmładzania! Bo przecież „Malina-med” to pierwsza Klinika Młodości w Grodzisku. A 4.0 to już czwarta generacja tego urządzenia, słynnego na cały świat.

CO DAJE ZABIEG FRAKCYJNEGO MIKONAKŁUWANIA DERMAPEN 4.0 ™?
Zabieg ten wspomaga naturalne procesy regeneracyjne skóry. A to dzięki systemowi pulsujących igieł ułatwiającemu dostarczanie substancji czynnych do naskórka. Powstałe mikrourazy skóry wykorzystują naturalne zdolności organizmu oraz wrodzoną zdolność naprawy skóry.
A CO SIĘ WTEDY DZIEJE?
Nastepuje: stymulacja produkcji kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Nastepnie zaczyna się stymulacja fibroblastów, a ostatecznie poprawa gęstości i elastyczności oraz odżywienia skóry.
EFEKT? Spłycenie zmarszczek, blizn, zwiększenie napięcia skóry, rozjaśnienie przebarwień, wyrównanie kolorytu, jednym słowem „Simply ageless” – po prostu odmłodzenie.

Jesteście zaciekawieni? Zapraszamy po wiecej, na bezpłatne konsultacje: 227551502

❤

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *