Zespół

sylwia-malinowska

dr n. hum. Sylwia Malinowska-kosmetolog, właściciel

Ukończyła humanistyczne studia magisterskie na Uniwersytecie Łódzkim a następnie studia doktoranckie na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, których zwieńczeniem było uzyskanie tytułu doktora nauk humanistycznych z zakresu pedagogiki. Jednocześnie uzyskała uprawnienia do pracy w zawodzie kosmetyczki a następnie ukończyła Podyplomowe Studium Kosmetologii na Politechnice Łódzkiej. Ponadto brała udział w licznych szkoleniach i kursach z zakresu kosmetologii i medycyny  estetycznej. Stale poszerza swoją wiedzę poprzez aktywny udział w licznych konferencjach. Prowadzi również aktywną działalność naukową dotycząca zastosowania ultrasonografii wysokich częstotliwości w badaniach skóry. Jest współautorką kilkunastu prac naukowych poświęconych kosmetologii i med. estetycznej. W Klinice Urody Life- Beauty specjalizuje się w zabiegach laserowych, wykonuje również USG skóry.


dr Patrycja Wiślińska-lekarz specjalizujący się w dermatologii i medycynie estetycznej

Ukończyła Akademię Medyczną w Warszawie w 2007. Doświadczenie z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej zdobywała w Skin and Cancer Foundation w Sydney w Australii oraz w St. Vincent Hospital w Australii. W Polsce pracowała w Szpitalu MSWiA w Klince Dermatologii. Obecnie specjalizuje się w med. estetycznej, w ramach której stale zdobywa nowe umiejętności i doświadczenia poprzez czynny udział w licznych kursach i szkoleniach oraz kongresach w kraju i za granicą. Ukończyła liczne kursy z tego zakresu. W Klinice Urody Life-Beauty wykonuje zabiegi z użyciem toksyny botulinowej (Botox), kwasu hialuronowego, mezoterapię zarówno skóry twarzy jak i owłosionej skóry głowy, peelingi lekarskie,  zabiegi laserowe.


Lek. Marta Błażewicz

Lek. Marta Błażewicz to przyszły chirurg plastyczny.
Jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych we Wrocławiu oraz studiów podyplomowych z Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Lekarskiej. Na co dzień pracuje w Wojskowym Instytucie Medycznym przy ul. Szaserów w Warszawie.  Należy do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Nieustannie podnosi kompetencje biorąc udział w licznych kongresach i szkoleniach. Wykonuje zabiegi: mezoterapii, osocza bogatopłytkowego, aletokolagenu, peelingów, nici PDO i PLLA mono i haczykowe, wypełniania kwasem hialuronowym oraz toksyny botulinowej, a także chirurgicznego usuwania zmian skórnych. Interesuje się sposobami pielęgnacji skóry, składem kosmetyków i zdrowym odżywianiem.

Lek. Katarzyna Słoboda

to absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, której specjalizacją będzie radiologia (obecnie pracuje w Centrum  Onkologii w Warszawie).
Dr Kasia posiada Certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego.
Pani doktor jest też specjalistką w zakresie zamykania żylaków metodą skleroterapii czyli ostrzykiwania (tzw.piankowania). Ponadto wykonuje laserowe zamykanie naczyń krwionośnych (tzw.pajączków), badanie dopplerowskie żył oraz zabiegi osocza bogatopłytkowego (wampirzy lifting) na twarz i skórę głowy (profilaktyka zmarszczek i utraty włosów). 


mgr Dominika Kramek- kosmetolog

Absolwentka kierunku Spa& Wellness w Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie. Specjalistka szczególnie w dziedzinie pielęgnacji problematycznej skóry twarzy i ciała. Kilkuletnia praktyka zawodowa i liczne szkolenia na koncie. Wizyta u Dominiki, to gwarancja holistycznego podejścia do problemu. W swojej codziennej pracy do diagnozowania skóry wykorzystuje badanie ultrasonograficzne


lic. Roksana Melniczuk – kosmetolog

Obecnie kończy magisterium w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia. Jej uśmiech i ciepło koi niczym najlepszy balsam. Zabiegi w jej wykonaniu to połączenie relaksu i efektywności.


mgr Aneta Balcerzak – kosmetolog

Stylistka paznokci. Ukończyła Wyższą Szkołę Inżynierii w Warszawie. Skromność, serdeczność i pracowitość to jej główne atrybuty. Świetna w stylizacji paznokci, ale jej miłością jest kosmetologia i zabiegi na twarz i ciało.


tech. Katarzyna Wąsikowska – kosmetyczka

Stylistka paznokci, recepcjonistka. Od ponad roku jest prawą ręką managera. Z determinacją wdraża się w zawód, uwielbia wykonywać stylizację paznokci, ale zabiegi na twarz to jest to w czym widzi się w przyszłości.


mgr Iwona Perzanowska- manager, recepcjonistka

Z wykształcenia psycholog, z wyboru manager. Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej (obecnie SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny). W branży beauty od 2004 r., przy czym od 2006 roku na stanowiskach kierowniczych. Doświadczony office manager i dyrektor sprzedaży w dziedzinie usług szkoleniowych. Specjalistka w zakresie administracji, kadr i rekrutacji.

W zespole grodziskiej kliniki od połowy 2016 roku. „Moją energią życiową są ludzie, kontakt z nimi i rozmowa są dla mnie jak powietrze”.


Agnieszka Łukasik, masażysta,

Agnieszka Łukasik to dyplomowana masażystka I i II stopnia, w tym masaży egzotycznych i metod dalekowschodnich. Posiada studia zakończone specjalizacją z masaży i kinezyterapii na Akademii Medycznej oraz studia podyplomowe z Zarządzania Hotelami Wellness i SPA. Była członkiem Polskiego Stowarzyszenia SPA & Wellness. Przez wiele lat pracowała jako manager i masażysta w Day Spa autoryzowanym przez Dermikę. Posiada specjalizację w masażach dla kobiet w ciąży i rewitalizacji poporodowej. Tworzy masaże autorskie oraz procedury zabiegowe, do których wykorzystuj naturalne składniki prosto z łąk, mające poprawić jakość życia. Poza masażami klasycznymi ciała, karku i głowy, pleców oraz liftingu twarzy wykonuje masaże ziołowe, z ciepłym miodem i kamieniami, olejem kokosowym, stemplami, a także egzotyczne. m.in. balijski i afrykański.


Komentowanie jest wyłączone.