Zespół

sylwia-malinowska

dr n. hum. Sylwia Malinowska – laseroterapeuta, kosmetolog, pedagog, wykładowca; współwłaściciel Kliniki Malina-med

Ukończyła humanistyczne studia magisterskie na Uniwersytecie Łódzkim a następnie studia doktoranckie na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, których zwieńczeniem było uzyskanie tytułu doktora nauk humanistycznych z zakresu pedagogiki. Jednocześnie uzyskała uprawnienia do pracy w zawodzie kosmetyczki, a następnie ukończyła Podyplomowe Studium Kosmetologii na Politechnice Łódzkiej. Ponadto brała udział w licznych szkoleniach i kursach z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej. Stale poszerza swoją wiedzę poprzez aktywny udział w licznych konferencjach. Prowadzi również aktywną działalność naukową dotycząca zastosowania ultrasonografii wysokich częstotliwości w badaniach skóry. Jest współautorką kilkunastu prac naukowych poświęconych kosmetologii i med. estetycznej. W Klinice Zdrowia i Urody Malin-med specjalizuje się w zabiegach laserowych, tj. zamykanie naczynek oraz epilacje, wykonuje również USG skóry.


lek. Patrycja Wiślińska- specjalista dermatolog, lekarz medycyny estetycznej

Ukończyła Akademię Medyczną w Warszawie w 2007. Doświadczenie z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej zdobywała w Skin and Cancer Foundation w Sydney w Australii oraz w St. Vincent Hospital w Australii. W Polsce pracowała w Szpitalu MSWiA w Klince Dermatologii. Obecnie specjalizuje się w medycynie estetycznej, w ramach której stale zdobywa nowe umiejętności i doświadczenia poprzez czynny udział w licznych kursach i szkoleniach oraz kongresach w kraju i za granicą. Ukończyła liczne kursy z tego zakresu. W Klinice Malina-med wykonuje zabiegi z użyciem toksyny botulinowej Azzalure, kwasów hialuronowych tylko i wyłacznie marki Juvederm, a także mezoterapię skóry twarzy jak i owłosionej skóry głowy, peelingi lekarskie, zabiegi laserowe. Doktor nie wykonuje u nas usuwania zmian skórnych, a jedynie badanie dermatoskopowe i kwalifikację do zabiegu.


lek. Marta Błażewicz – chirurg, lekarz medycyny estetycznej, w trakcie specjalizacji z chirurgii plastycznej


Jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, a także Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych we Wrocławiu oraz studiów podyplomowych z Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Lekarskiej. Jak dotąd pracowała w Wojskowym Instytucie Medycznym przy ul. Szaserów w Warszawie oraz we flagowych klinikach warszawskich.  Należy do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Nieustannie podnosi kompetencje biorąc udział w licznych kongresach i szkoleniach. Wykonuje zabiegi: mezoterapii igłowej, osocza bogatopłytkowego, stymulatorów tkankowych, peelingów medycznych oraz nici PDO i PLLA (mono i haczykowe). A także najczęściej spotykane wypełnienia kwasem hialuronowym (marki Stylage) oraz toksyny botulinowej Azzalure. Ponadto doktor wykonuje zabiegi niechirurgicznego i chirurgicznego usuwania zmian skórnych (wraz ze zleceniem histopatologii). 

mgr Dominika Kramek- kosmetolog

Absolwentka kierunku Spa& Wellness w Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie. Specjalistka  w dziedzinie pielęgnacji problematycznej skóry twarzy oraz zabiegach anti-aging. Bogata praktyka zawodowa i liczne szkolenia na koncie to jej wizytówka, a ciepłe podejście i kontaktowość to jej domena. W drużynie Kliniki od 2014 r.


mgr Aneta Balcerzak – kosmetolog

Ukończyła Wyższą Szkołę Inżynierii i Zdrowia w Warszawie na kierunku Kosmetologia Praktyczna. Świetna w stylizacji paznokci, ale jej domeną są zabiegi na twarz, szczególnie te z gamy anti-aging. Pomaga także w problemach podologicznych. Skromność, serdeczność i pracowitość to jej główne atrybuty. W zespole od 2017 r.


mgr Agnieszka Łukasik –  masażystka

Agnieszka Łukasik to dyplomowana masażystka I i II stopnia, w tym masaży egzotycznych i metod dalekowschodnich. Posiada studia zakończone specjalizacją z masaży i kinezyterapii na Akademii Medycznej oraz studia podyplomowe z Zarządzania Hotelami Wellness i SPA. Była członkiem Polskiego Stowarzyszenia SPA & Wellness. Przez wiele lat pracowała jako manager i masażysta w Day Spa autoryzowanym przez Dermikę. Posiada specjalizację w masażach dla kobiet w ciąży i rewitalizacji poporodowej. Tworzy masaże autorskie oraz procedury zabiegowe, do których wykorzystuj naturalne składniki prosto z łąk, mające poprawić jakość życia. Poza masażami klasycznymi ciała, karku i głowy, pleców oraz liftingu twarzy wykonuje masaże egzotyczne. m.in. balijski i afrykański.


Komentowanie jest wyłączone.