Zespół

sylwia-malinowska

dr n. med. o zdr., dr. n. hum. Sylwia Malinowska – laseroterapeuta, kosmetolog, pedagog, wykładowca; współwłaściciel Kliniki Malina-med

Ukończyła humanistyczne studia magisterskie na Uniwersytecie Łódzkim a następnie studia doktoranckie na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, których zwieńczeniem było uzyskanie tytułu doktora nauk humanistycznych z zakresu pedagogiki. Jednocześnie uzyskała uprawnienia do pracy w zawodzie kosmetyczki, a następnie ukończyła Podyplomowe Studium Kosmetologii na Politechnice Łódzkiej. Ponadto brała udział w licznych szkoleniach i kursach z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej. Stale poszerza swoją wiedzę poprzez aktywny udział w licznych konferencjach. Prowadzi również aktywną działalność naukową dotycząca zastosowania ultrasonografii wysokich częstotliwości w badaniach skóry. Jest współautorką kilkunastu prac naukowych poświęconych kosmetologii i med. estetycznej. W Klinice Zdrowia i Urody Malin-med specjalizuje się w zabiegach laserowych, tj. zamykanie naczynek oraz epilacje, wykonuje również USG skóry.


Maja Szczerkowska

Maja jest absolwentką kierunku kosmetologia na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Pasję do pielęgnacji skóry łączy z indywidualnym podejściem do klientów. Jej obszar specjalizacji obejmuje zabiegi na twarz oraz ciało, co pozwala jej zapewnić klientom kompleksową pielęgnację i osiągnięcie pożądanych rezultatów estetycznych. Dzięki doświadczeniu i zaangażowaniu Maja dba o to, by każdy klient opuszczał gabinet z uśmiechem i poczuciem piękna.

 

lek. Marta Erkiert-Kusiak

Absolwentka kierunku lekarskiego na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Po stażu podyplomowym w Szpitalu Zachodnim w Grodzisku Mazowieckim rozpoczęła specjalizację z anestezjologii. Obecnie pracuje w I Klinice Anestezjologii i Intensywnej Terapii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Od kilku lat interesuje się Medycyną Estetyczną i Medycyną Anti-aging, ukończyła studia podyplomowe „Medycyna Estetyczna” na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Uczestniczyła w wielu kursach z tego zakresu, między innymi z modelowania ust metodą na płasko, z technik podawania toksyny botulinowej, czy z laseroterapii. Niezmiernie cieszy się z zadowolenia swoich pacjentów z poprawy wyglądu i samopoczucia. Pracuje zgodnie z najnowszą wiedzą medyczną opartą na faktach (Evidence-Based Medicine – EBM). Po pracy lubi grać w tenisa i spędzać czas z rodziną.


lek. Kamila Stopińska

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Lekarz rezydent dermatologii i wenerologii w Klinicznym Oddziale Chorób Wewnętrznych, Dermatologii i Alergologii w Zabrzu. Doktorantka w Szkole Doktorskiej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Autorka kilkunastu prac naukowych opublikowanych w polskich i zagranicznych rezenzowanych czasopismach. Wykonuje zabiegi toksyną botulinową – górne i dolne piętro twarzy, także wskazania off label. Po licznych kursach i zdobytym doświadczeniu wykonuje zabiegi z użyciem stymulatorów. W codziennej pracy zajmuje się również modelowaniem ust, brody, kości jarzmowych, linii żuchwy, wypełnieniem zmarszczek palacza przy użyciu kwasu hialuronowego.


Katarzyna Łakoma-Gąska

Technik usług kosmetycznych z dwudziestoletnim stażem. Wieloletni współpracownik Instytutu Zdrowia i Urody Yonell na warszawskim Żoliborzu. Specjalizuje się w zabiegach anti age oraz skórach problematycznych. Wspaniałym dodatkiem do zabiegów liftingujących są masaże twarzy w wykonaniu naszej Kasi. Uwielbiana przez młodszą część naszych klientów, borykającą się z cerą trądzikową.

 


Joanna Żukowska

Joanna jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego (kierunek: chemia), a także dyplomowanym kosmetologiem ze specjalizacją z zakresu kosmetologii estetycznej. Z największą pasją wykonuje zarówno zabiegi na twarz, jak i ciało. Jej profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdego Klienta sprawiają, że atmosfera podczas zabiegu jest wyjątkowa. Najważniejsze dla niej jest, aby każdy Klient czuł się atrakcyjnie. Metamorfozy, które są efektem współpracy, są najlepszą motywacją do działania. Zapraszamy serdecznie na zabiegi pod jej wprawną ręką!


mgr Agnieszka Łukasik –  masażystka

Agnieszka Łukasik to dyplomowana masażystka I i II stopnia, w tym masaży egzotycznych i metod dalekowschodnich. Posiada studia zakończone specjalizacją z masaży i kinezyterapii na Akademii Medycznej oraz studia podyplomowe z Zarządzania Hotelami Wellness i SPA. Była członkiem Polskiego Stowarzyszenia SPA & Wellness. Przez wiele lat pracowała jako manager i masażysta w Day Spa autoryzowanym przez Dermikę. Posiada specjalizację w masażach dla kobiet w ciąży i rewitalizacji poporodowej. Tworzy masaże autorskie oraz procedury zabiegowe, do których wykorzystuj naturalne składniki prosto z łąk, mające poprawić jakość życia. Poza masażami klasycznymi ciała, karku i głowy, pleców oraz liftingu twarzy wykonuje masaże egzotyczne. m.in. balijski i afrykański.

Komentowanie jest wyłączone.