Zespół

sylwia-malinowska

dr n. hum. Sylwia Malinowska-kosmetolog, właściciel

Ukończyła humanistyczne studia magisterskie na Uniwersytecie Łódzkim a następnie studia doktoranckie na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, których zwieńczeniem było uzyskanie tytułu doktora nauk humanistycznych z zakresu pedagogiki. Jednocześnie uzyskała uprawnienia do pracy w zawodzie kosmetyczki a następnie ukończyła Podyplomowe Studium Kosmetologii na Politechnice Łódzkiej. Ponadto brała udział w licznych szkoleniach i kursach z zakresu kosmetologii i medycyny  estetycznej. Stale poszerza swoją wiedzę poprzez aktywny udział w licznych konferencjach. Prowadzi również aktywną działalność naukową dotycząca zastosowania ultrasonografii wysokich częstotliwości w badaniach skóry. Jest współautorką kilkunastu prac naukowych poświęconych kosmetologii i med. estetycznej. W Klinice Urody Life- Beauty specjalizuje się w zabiegach laserowych, wykonuje również USG skóry.


dr Patrycja Wiślińska-lekarz specjalizujący się w dermatologii i medycynie estetycznej

Ukończyła Akademię Medyczną w Warszawie w 2007. Doświadczenie z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej zdobywała w Skin and Cancer Foundation w Sydney w Australii oraz w St. Vincent Hospital w Australii. W Polsce pracowała w Szpitalu MSWiA w Klince Dermatologii. Obecnie specjalizuje się w med. estetycznej, w ramach której stale zdobywa nowe umiejętności i doświadczenia poprzez czynny udział w licznych kursach i szkoleniach oraz kongresach w kraju i za granicą. Ukończyła liczne kursy z tego zakresu. W Klinice Urody Life-Beauty wykonuje zabiegi z użyciem toksyny botulinowej (Botox), kwasu hialuronowego, mezoterapię zarówno skóry twarzy jak i owłosionej skóry głowy, peelingi lekarskie,  zabiegi laserowe.


Lek. Marta Błażewicz

Lek. Marta Błażewicz to przyszły chirurg plastyczny.
Jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych we Wrocławiu oraz studiów podyplomowych z Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Lekarskiej. Na co dzień pracuje w Wojskowym Instytucie Medycznym przy ul. Szaserów w Warszawie.  Należy do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Nieustannie podnosi kompetencje biorąc udział w licznych kongresach i szkoleniach. Wykonuje zabiegi: mezoterapii, osocza bogatopłytkowego, aletokolagenu, peelingów, nici PDO i PLLA mono i haczykowe, wypełniania kwasem hialuronowym oraz toksyny botulinowej, a także chirurgicznego usuwania zmian skórnych. Interesuje się sposobami pielęgnacji skóry, składem kosmetyków i zdrowym odżywianiem.

Lek. Katarzyna Słoboda

to absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, której specjalizacją będzie radiologia (obecnie pracuje w Centrum  Onkologii w Warszawie).
Dr Kasia posiada Certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego.
Pani doktor jest też specjalistką w zakresie zamykania żylaków metodą skleroterapii czyli ostrzykiwania (tzw.piankowania). Ponadto wykonuje laserowe zamykanie naczyń krwionośnych (tzw.pajączków), badanie dopplerowskie żył oraz zabiegi osocza bogatopłytkowego (wampirzy lifting) na twarz i skórę głowy (profilaktyka zmarszczek i utraty włosów). 


mgr Dominika Kramek- kosmetolog

Absolwentka kierunku Spa& Wellness w Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie. Specjalistka szczególnie w dziedzinie pielęgnacji problematycznej skóry twarzy i ciała. Kilkuletnia praktyka zawodowa i liczne szkolenia na koncie. Wizyta u Dominiki, to gwarancja holistycznego podejścia do problemu. W swojej codziennej pracy do diagnozowania skóry wykorzystuje badanie ultrasonograficzne


lic. Roksana Melniczuk – kosmetolog

Obecnie kończy magisterium w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia. Jej uśmiech i ciepło koi niczym najlepszy balsam. Zabiegi w jej wykonaniu to połączenie relaksu i efektywności.


mgr Aneta Balcerzak – kosmetolog

Stylistka paznokci. Ukończyła Wyższą Szkołę Inżynierii w Warszawie. Skromność, serdeczność i pracowitość to jej główne atrybuty. Świetna w stylizacji paznokci, ale jej miłością jest kosmetologia i zabiegi na twarz i ciało.


tech. Katarzyna Wąsikowska – kosmetyczka

Stylistka paznokci, recepcjonistka. Od ponad roku jest prawą ręką managera. Z determinacją wdraża się w zawód, uwielbia wykonywać stylizację paznokci, ale zabiegi na twarz to jest to w czym widzi się w przyszłości.


mgr Iwona Perzanowska- manager, recepcjonistka

Z wykształcenia psycholog, z wyboru manager. Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej (obecnie SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny). W branży beauty od 2004 r., przy czym od 2006 roku na stanowiskach kierowniczych. Doświadczony office manager i dyrektor sprzedaży w dziedzinie usług szkoleniowych. Specjalistka w zakresie administracji, kadr i rekrutacji.

W zespole grodziskiej kliniki od połowy 2016 roku. „Moją energią życiową są ludzie, kontakt z nimi i rozmowa są dla mnie jak powietrze”.


Mateusz Mrozowski, masażysta, terapeuta manualny

W zawodzie od 10 lat. Posiada uprawnienia europejskie z zakresu masażu klasycznego, a także sportowego, segmentarnego i limfatycznego. Abslowent Akademii Tradycyjnej Medycyny Tybetańskiej w Polsce. Specjalizuje się w terapii manualnej Kunye. Wykonuje masaże wspomagające odchudzanie i ujędrniające z zastosowaniem bańki chińskiej. W swojej ofercie posiada masaże relaksacyjne, m.in. kamieniami wulkanicznymi i… miodem. Na koncie ma około dziesięciu tysięcy wykonanych zabiegów. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie rozumiejąc, że masaż to nie tylko technika, ale sposób na                                                        dotarcie i zrozumienie drugiego człowieka.


Komentowanie jest wyłączone.