Co nas wyróżnia

Klinika Zdrowia i Urody ?Malina-med? to znane miejsce na „urodowej” mapie Grodziska. Spośród innych salonów wyróżniamy się naukowym, empirycznym podejściem do kosmetologii. Wyspecjalizowaliśmy się w profilaktyce przeciwstarzeniowej i śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy pierwszą Kliniką Młodości z prawdziwego zdarzenia w Grodzisku Mazowieckim. Wprowadzamy nowe zabiegi, marki kosmetyczne i urządzenia Hi-Tech. Specjalizujemy się w zabiegach profilaktyki przeciwstarzeniowej, problemach skórnych, laseroterapii, leczeniu żylaków i naczyń oraz dermatologii i zabiegach medycyny estetycznej. Wyróżniamy się zaawansowaną diagnostyką oraz bogatym zapleczem technicznym, a nasz cel to opóźnić działanie czasu!

Stawiamy na dobrej jakości diagnostykę ?  jako jedyni pomiędzy Łodzią a Warszawą posiadamy aparat  USG wysokich częstotliwości do badań  skóry.
Jako jedyni w okolicy posiadamy  Peelig Wodorowy, stosowany do zabiegów pro-age i oczyszczających (wodór to najsilniejszy antyoksydant świata).
Jako jedyni w Grodzisku i okolicy wykonujemy  mikrodermabrazję korundową i tlenową (oxybrazja), dużo bardziej higieniczne zabiegi niż znana powszechnie mikrodermabrazja diamentowa.
Jako jedyni na terenie Grodziska i okolic posiadamy urządzenia do korekcji powiek oraz usuwania zmian skórnych? Plasma IQ.
Jako jedyni w okolicy wykonujemy  Resurfacing ? nieinwazyjny zabieg laserowy skóry twarzy, mający na celu poprawę jakości pod względem wygładzenia, kolorytu i odmłodzenia.
Jako jedyni posiadamy  dwa oryginalne urządzenia  LPG Endermologie ™ do zabiegów redukcji cellulitu i ujędrnienie.

 Jeśli piękno i młodość, to tylko u nas!

Komentowanie jest wyłączone.